Portál určený zdravotníckym pracovníkom, právnikom a zamestnancom štátnych a verejných inštitúcií

Aktuality

FN Trenčín nakupuje diagnostické prístroje

Kategória: Spravodajstvo

Predpokladaná hodnota zákazky je 928 tisíc eur bez DPH.

BRATISLAVA 24. marca (SITA) - Fakultná nemocnica (FN) Trenčín sa rozhodla vybaviť niekoľko svojich oddelení novými prístrojmi. Pre gynekologicko-pôrodnícku kliniku, urologické, rádiodiagnostické, interné oddelenie a oddelenie anestéziológie a intenzívnej medicíny nakupuje diagnostické zobrazovacie zariadenia. Predpokladaná hodnota zákazky je 928 tisíc eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH). Za túto sumu požaduje CT prístroj a niekoľko ultrazvukových prístrojov. Ako ďalej vyplýva z Vestníku verejného obstarávania, financovať zákazku bude FN Trenčín z vlastných zdrojov. Nemocnica požaduje zábezpeku vo výške 27 tis. eur.

Záujemcovia sa do tendra môžu zapojiť do 14. mája tohto roka. O víťazovi rozhodne najnižšia cena, v súťaži plánuje zdravotnícke zariadenia využiť elektronickú aukciu. 

Fakultná nemocnica Trenčín bola zriadená v roku 1991 ako Nemocnica s poliklinikou Trenčín, svoj súčasný názov používa od roku 2006. Zdravotnícke zariadenie poskytuje starostlivosť na 17 lôžkových oddeleniach, šestnástich príjmových ambulanciách a 42 samostatných odborných ambulanciách. Nemocnica poskytuje možnosť praktickej výučby študentom zdravotníctva Trenčianskej univerzity A. Dubčeka a Strednej zdravotníckej školy v Trenčíne.

© 2014, Autorské práva SITA a.s. a uvedené agentúry. Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto správy bez predchádzajúceho písomného súhlasu SITA a.s. a uvedených agentúr je výslovne zakázané.


Bezplatný odpovedný servis pre predplatiteľov

Vaše otázky môžete zadať na www.otazkyodpovede.sk.