Portál určený zdravotníckym pracovníkom, právnikom a zamestnancom štátnych a verejných inštitúcií

Aktuality

ZZS Bratislava nakupuje stovky pracovných odevov

Kategória: Spravodajstvo

Záchranná zdravotná služba Bratislava nakupuje odevy pre zamestnancov, predpokladaná hodnota zákazky je od 150 tis. do 350 tis. eur.

BRATISLAVA 4. novembra (SITA) - Záchranná zdravotná služba (ZZS) Bratislava sa rozhodla zaobstarať pre svojich zamestnancov nové špeciálne zdravotnícke pracovné odevy. Nakupovať plánuje približne 200 až 700 kusov oblečenia, ktoré pozostávajú z tričiek, mikín, vetroviek a nohavíc. Hodnotu zákazky vyčíslili na 150 tisíc až 350 tisíc eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH). Ako ZZS konštatuje v podkladoch verejného obstarávania, dodanie odevov bude v troch častiach, po ukončení jednotlivých výberových konaní na prevádzkovanie ambulancií záchrannej zdravotnej služby. Posledná dodávka bude v auguste 2014.

Záujemcovia sa môžu hlásiť do 9. decembra tohto roka. O víťazovi sa rozhodne v elektronickej aukcii, kritériom bude najnižšia cena. ZZS požaduje zábezpeku vo výške 7 500 eur. Nákup bude financovať z vlastných zdrojov. 

Záchranná zdravotná služba Bratislava vznikla v roku 1992. Je príspevkovou organizáciou ministerstva zdravotníctva. V súčasnosti prevádzkuje 53 staníc.

© 2013, Autorské práva SITA a.s. a uvedené agentúry. Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto správy bez predchádzajúceho písomného súhlasu SITA a.s. a uvedených agentúr je výslovne zakázané.

 

 

 


Bezplatný odpovedný servis pre predplatiteľov

Vaše otázky môžete zadať na www.otazkyodpovede.sk.