Portál určený zdravotníckym pracovníkom, právnikom a zamestnancom štátnych a verejných inštitúcií

Aktuality

FN Trnava predáva majetok za 2,6 mil. eur

Kategória: Spravodajstvo

Na predaj nemocnica ponúka ústavnú lekáreň, garáže, či rozostavanú prístavbu rádioterapeutického oddelenia.

BRATISLAVA 24. februára (SITA) - Fakultná nemocnica (FN) v Trnave sa zbavuje svojho majetku v celkovej hodnote viac ako 2,6 mil. eur. Na predaj ponúka pozemky, garáže, sklad, ústavnú lekáreň, ako aj rozostavanú prístavbu rádioterapeutického oddelenia, ktoré sa nachádzajú v jej areáli. Vyplýva to z Registra ponúkaného majetku štátu. Za časť pozemkov s nedokončeným rádioterapeutickým oddelením nemocnica pýta minimálne 65 tis. eur, ostatný spomínaný majetok vyčíslila na viac ako 2,5 mil. eur, čo je najnižšia suma, akú požaduje. Lehoty na predkladanie ponúk končia 26. februára tohto roka.

Majetok opätovne ponúka na predaj aj Národné centrum zdravotníckych informácií. Za pozemok a polyfunkčnú budovu v Malackách chce 625 tis. eur. Objekt sa v minulosti využíval na vzdelávací proces, obdobnému účelu by mohol slúžiť aj novému majiteľovi. Ďalších 585 tis. eur by centru mal priniesť predaj spoluvlastníckeho podielu v sedemposchodovej budove v bratislavskej Rači, kde užíva dve podlažia. Ako centrum uvádza, vhodné sú na administratívne účely, sklad, či archív. Záujemcovia môžu svoje ponuky zasielať do 26. marca tohto roka.

© 2013, Autorské práva SITA a.s. a uvedené agentúry. Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto správy bez predchádzajúceho písomného súhlasu SITA a.s. a uvedených agentúr je výslovne zakázané.


Bezplatný odpovedný servis pre predplatiteľov

Vaše otázky môžete zadať na www.otazkyodpovede.sk.