Portál určený zdravotníckym pracovníkom, právnikom a zamestnancom štátnych a verejných inštitúcií

Aktuality

Riaditeľom Kúpeľov Diamant Dudince by sa mal stať Jankovič

Kategória: Spravodajstvo

Vo výberovo konaní na post riaditeľa štátneho podniku Kúpele Diamant Dudince, š.p. uspel Ľuboslav Jankovič.

BRATISLAVA 24. mája (SITA) - Riaditeľom štátneho podniku Slovthermae, Kúpele Diamant Dudince by sa mal stať Ľuboslav Jankovič. Do funkcie ho odporúča ustanoviť výberová komisia. Vyplýva to z informácií uvedených na webstránke ministerstva zdravotníctva. Jankovič uspel vo výberovom konaní na obsadenie postu riaditeľa kúpeľov v konkurencii ďalších piatich kandidátov.

Ministerstvo zdravotníctva hľadalo riaditeľa pre Kúpele Diamant Dudince, š.p. už po druhýkrát v tomto roku. Prvé výberové konanie vyhlásené ešte začiatkom januára bolo neúspešné, rezort tak v marci výzvu zopakoval. Do januárového výberového konania sa prihlásilo sedem uchádzačov, šesť z nich sa nakoniec pohovoru aj zúčastnilo. Komisiou však neprešiel žiadny zo záujemcov o post riaditeľa. Podľa zdôvodnenia ani jeden z nich nezískal potrebný počet bodov.

Liečebný ústav Diamant Dudince uviedli do prevádzky v roku 1986. Zameriaval sa na liečbu domácich a zahraničných vládnych politických predstaviteľov pod názvom Sitno. V roku 1991 bol začlenený do štátneho podniku Slovthermae a premenovaný na Diamant. V kúpeľoch sa liečia ochorenia pohybového, srdcovo-cievneho a nervového aparátu, profesionálneho stresu, manažérskeho stresu a psychosomatických stavov vyčerpania.

© 2013, Autorské práva SITA a.s. a uvedené agentúry. Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto správy bez predchádzajúceho písomného súhlasu SITA a.s. a uvedených agentúr je výslovne zakázané.


Bezplatný odpovedný servis pre predplatiteľov

Vaše otázky môžete zadať na www.otazkyodpovede.sk.