Portál určený zdravotníckym pracovníkom, právnikom a zamestnancom štátnych a verejných inštitúcií

Aktuality

VšZP hľadá dodávateľa na preukazy poistencov

Kategória: Spravodajstvo

Hodnota zákazky predstavuje sumu 426,3 tis. eur.

BRATISLAVA 8. januára (SITA) - Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s (VšZP) hľadá dodávateľa na tlač a dodanie obojstranných preukazov poistencov. Hodnota zákazky predstavuje sumu 426,3 tis. eur. Vyplýva to z informácií uverejnených vo vestníku verejného obstarávania. Zákazka zahŕňa výrobu matričných podkladov preukazov, ich personalizáciu, vyhotovenie a dodávanie. To všetko pri dodržaní bezpečnostných opatrení. Uchádzači tak budú musieť spracovať bezpečnostný projekt, ktorý má spĺňať niekoľko podmienok.

Medzi nimi i narábanie s osobnými údajmi v uzavretej IT sieti, v uzavretom bezpečnostnom systéme bez vonkajšieho prístupu. Dáta musia byť zasielané len v zašifrovanom formáte a každý výrobný proces bude zaznamenaný. "Uchádzač má výrobné objekty nepretržite chránené ozbrojenou strážnou službou a celý objekt ako aj jednotlivé výrobné úseky sú nepretržite monitorované kamerovým systémom," uvádza obstarávateľ ako jednu z podmienok.

Úspešný záujemca o tender bude distribuovať 300 tisíc kusov preukazov ročne. Trvanie zákazky je stanovené na 24 mesiacov. O víťazovi rozhodne najnižšia cena, pričom sa použije elektronická aukcia. Zákazku bude poisťovňa financovať z prevádzkových prostriedkov. Termín na predkladanie ponúk končí 15. februára tohto roka. Ponuku pritom môže predložiť aj skupina dodávateľov.

VšZP je najväčšou zdravotnou poisťovňou na Slovensku. Jej 100-percentným akcionárom je štát. Na trhu pôsobí 15 rokov, pričom takmer 67 % obyvateľov Slovenska patrí medzi jej klientov. V roku 2010 sa VšZP zlúčila so Spoločnou zdravotnou poisťovňou.

© 2013, Autorské práva SITA a.s. a uvedené agentúry. Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto správy bez predchádzajúceho písomného súhlasu SITA a.s. a uvedených agentúr je výslovne zakázané.

 

 

 


Bezplatný odpovedný servis pre predplatiteľov

Vaše otázky môžete zadať na www.otazkyodpovede.sk.