Portál určený zdravotníckym pracovníkom, právnikom a zamestnancom štátnych a verejných inštitúcií

Aktuality

Košický onkologický ústav hľadá dodávateľa liekov

Kategória: Spravodajstvo

Predpokladaná hodnota zákazky je viac ako 3,7 milióna eur.

BRATISLAVA 5. novembra (SITA) - Východoslovenský onkologický ústav a.s. v Košiciach hľadá dodávateľa liekov. Zákazka je rozdelená na 36 častí, jej predpokladaná hodnota je viac ako 3,7 milióna eur. Ako vyplýva z informácií uverejnených vo Vestníku verejného obstarávania, zákazka bude financovaná z prevádzkových prostriedkov ústavu. O víťazovi rozhodne najnižšia cena, pričom pri obstarávaní ústav použije elektronickú aukciu. Lehota na predkladanie ponúk pre záujemcov, ktorí sa chcú tendra zúčastniť, končí 12. decembra tohto roka. Okrem iného v ponuke predložia i platné povolenie ministerstva zdravotníctva na veľkodistribúciu liekov.

Východoslovenský onkologický ústav (VOÚ) poskytuje liečbu pacientom zo spádovej oblasti Košického kraja, ako aj pre onkologických pacientov z iných regiónov Slovenska. Jeho súčasťou je oddelenie klinickej onkológie, radiačnej onkológie, Onko-ORL ,Onkogynekológie a oddelenie anestéziológie a intenzívnej medicíny. Vzniku VOÚ predchádzal vznik Onkologického ústavu pri Fakultnej nemocnici L. Pasteura v Košiciach 1. augusta 2002 ako vysoko špecializovaného onkologického pracoviska.

© 2012, Autorské práva SITA a.s. a uvedené agentúry. Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto správy bez predchádzajúceho písomného súhlasu SITA a.s. a uvedených agentúr je výslovne zakázané.


Bezplatný odpovedný servis pre predplatiteľov

Vaše otázky môžete zadať na www.otazkyodpovede.sk.