Portál určený zdravotníckym pracovníkom, právnikom a zamestnancom štátnych a verejných inštitúcií

Aktuality

ÚDZS nakupuje technologické zariadenia

Kategória: Spravodajstvo

Zákazka v predpokladanej cene 194 000 eur bez DPH sa týka nákupu a dodania nových serverov, diskového poľa, zálohovacieho zariadenia i inštalačných a konfiguračných služieb k dodanej infraštruktúre.

BRATISLAVA 6. apríla (SITA) - Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou (ÚDZS) plánuje nakúpiť technologické zariadenia pre svoju serverovňu v predpokladanej cene 194 000 eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH). S víťazom uzavrie rámcovú dohodu na 48 mesiacov. Zákazka sa týka nákupu a dodania nových serverov, diskového poľa, zálohovacieho zariadenia i inštalačných a konfiguračných služieb k dodanej infraštruktúre. Zahŕňa i dopravu, inštalácie, testovania, zaškolenia a služby spojené so zabezpečovaním záručného servisu.

Kritériom na vyhodnotenie ponúk bude najnižšia cena, súťaž sa vykoná formou elektronickej aukcie. Žiadosti o súťažné podklady ÚDZS prijíma do 7. mája, lehota na predkladanie ponúk končí 21. mája.

© 2012, Autorské práva SITA a.s. a uvedené agentúry. Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto správy bez predchádzajúceho písomného súhlasu SITA a.s. a uvedených agentúr je výslovne zakázané.


Bezplatný odpovedný servis pre predplatiteľov

Vaše otázky môžete zadať na www.otazkyodpovede.sk.