Portál určený zdravotníckym pracovníkom, právnikom a zamestnancom štátnych a verejných inštitúcií

Aktuality

VšZP obstaráva osobné počítače za 800 tis. eur

Kategória: Spravodajstvo

Všeobecná zdravotná poisťovňa plánuje s víťazom tendra uzatvoriť rámcovú dohodu na 36 mesiacov.

BRATISLAVA 31. marca (SITA) - Všeobecná zdravotná poisťovňa (VšZP), a. s. vynovuje svoje informačné a komunikačné technológie. Pre ústredie a svoje pobočky obstaráva stovky kusov osobných počítačov s potrebným príslušenstvom. Predpokladaná hodnota zákazky je 800 tisíc eur bez DPH. Ako vyplýva z údajov vestníka verejného obstarávania, VšZP plánuje s víťazom tendra uzatvoriť rámcovú dohodu na 36 mesiacov.

"Predávajúci počas platnosti rámcovej dohody bude predmet obstarávania realizovať vždy podľa požiadaviek a podmienok kupujúceho, a to na základe písomných objednávok uzatvorených podľa rámcovej dohody a dodávať na miesto dodania podľa aktuálnych potrieb kupujúceho," konštatuje štátna poisťovňa. 

VšZP požaduje zábezpeku 24 tisíc eur. O víťazovi tendra sa rozhodne v elektronickej aukcii, kritériom bude najnižšia cena. Záujemcovia o zákazku sa do súťaže môžu prihlásiť do 7. mája toho roka. VšZP zafinancuje počítače s príslušenstvom z vlastných zdrojov. 

VšZP je najväčšou zdravotnou poisťovňou na Slovensku. Jej 100-percentným akcionárom je štát. Na trhu pôsobí 15 rokov, pričom 64 % obyvateľov Slovenska patrí medzi jej klientov. V roku 2010 sa VšZP zlúčila so Spoločnou zdravotnou poisťovňou.

© 2014, Autorské práva SITA a.s. a uvedené agentúry. Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto správy bez predchádzajúceho písomného súhlasu SITA a.s. a uvedených agentúr je výslovne zakázané.


Bezplatný odpovedný servis pre predplatiteľov

Vaše otázky môžete zadať na www.otazkyodpovede.sk.