Portál určený zdravotníckym pracovníkom, právnikom a zamestnancom štátnych a verejných inštitúcií

Online časopis

Výber z legislatívy

Dátum: Rubrika: Právo

Uverejňujeme prehľad nových a novelizovaných predpisov, ktoré boli publikované v ostatnom období v Zbierke zákonov SR, ako aj opatrenia a usmernenia publikované vo Vestníku Ministerstva zdravotníctva SR a Vestníku Úradu pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou.

Nové predpisy

Zdravotníctvo – spolupráca

Oznámenie MZV SR č. 204/2016 Z. z. opodpísaní dohody medzi vládou Slovenskej republiky a vládou Cyperskej republiky o spolupráci v oblasti zdravotníctva a lekárskych vied (účinnosť 30. júna 2016)

Do textu dohody možno nahliadnuť na Ministerstve zdravotníctva SR a Ministerstve zahraničných vecí a európskych záležitostí SR.

Novelizované predpisy

Podrobnosti o ročnom zúčtovaní za rok 2015

Vyhláška MZ SR č. 190/2016 Z. z., ktorou sa mení a dopĺňa vyhláška MZ SR č. 116/2014 Z. z. o podrobnostiach o vykazovaní preddavkov na poistné na verejné zdravotné poistenie, o platení preddavkov na poistné na verejné zdravotné poistenie, preplatkov a nedoplatkov, o ročnom zúčtovaní poistného a povinnostiach pri ročnom zúčtovaní poistného a o vzore ročného zúčtovania poistného na verejné zdravotné poistenie v

Pre zobrazenie článku nemáte dostatočné oprávnenia.

Odomknite si prístup k odbornému obsahu na portáli.
Prístup k obsahu portálu majú len registrovaní používatelia portálu. Pokiaľ ste už zaregistrovaný, stačí sa prihlásiť.

Ak ešte nemáte prístup k obsahu portálu, využite 10-dňovú demo licenciu zdarma (stačí sa zaregistrovať).Bezplatný odpovedný servis pre predplatiteľov

Vaše otázky môžete zadať na www.otazkyodpovede.sk.

Seriály